Prof Oziniel Ruzvidzo

Adjunk-direkteur van die Skool vir Biologiese Wetenskappe, Professor
  +27 18 389 2289
  Oziniel.Ruzvidzo@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor 104, Mafikengkampus, Mafikeng
PhD (Plantbiotegnologie)
Plantbiotegnologie (Genomika, Proteomika, Fisiologie, Biochemie, Molekulêre Biologie)

Dr Arthurita Venter

Administratiewe Beampte
  +27 18 299 2517
  Arthurita.Venter@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 138, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Sianobakterieë en Grondalge
Research Gate
Dr Anatoliy Levanets

Dr Anatoliy Levanets

Senior Lektor
  +27 18 299 2520
  Anatoliy.Levanets@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor G08, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Taksonomie, Biogeografie, Ekologie van Varswater en Grondalge, Desmied-Taksonomie
Research Gate

Dr Frances Siebert

Senior Lektor
  +27 18 299 2374
  Frances.Siebert@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor G10, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Savanna Ekologie, Plant Diversiteit en Dinamika
Research GateGoogle Scholar

Mr Godfrey Magodla

Laboratoriumtegnikus
  +27 18 299 1083
  Godfrey.Magodla@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor G28, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

Dr Jacques Berner

Senior Lektor
  +27 18 299 2513
  Jacques.Berner@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 133, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Plant Fisiologie
Google ScholarLinkedin

Me Johanna Tshabalala

Laboratorium Assistent
  12211400@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 145, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

Mr Johannes Morapedi

Laboratorium Assistent
  +27 18 389 2855
  Johannes.Morapedi@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G36, Mafikengkampus, Mafikeng
Prof Jonathan Taylor

Prof Jonathan Taylor

Medeprofessor, Kurator van die Nasionale Diatoomversameling
  +27 18 299 1096
  Jonathan.Taylor@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 132, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Omgewingswetenskappe)
Akwatiese Ekologie, Diatoomtaksonomie
Research Gate

Me Kgomotso Faith Mohatalle

Lektor
  +27 18
  kmohatalle@gmail.com
  Gebou A12, Kantoor G36, Mafikeng Kampus, Mafikeng
Plant Biotenologie, Proteomika, Genetika, Bioinformatika en Fisiologie

Prof Klaus Kellner

Professor
  +27 18 299 2510
  Klaus.Kellner@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 303, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Land Degradasie, Verwoestyning, Restorasie van Weiveld, Plantegroei Dinamika
Expert
Dr Madeleen Struwig

Dr Madeleen Struwig

Senior Lektor, Kurator van die SD Phalatse Herbarium
  +27 18 389 2288
  Madeleen.Struwig@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G10, Mafikengkampus, Mafikeng
PhD (Omgewingswetenskappe)
Planttaksonomie en Sistematiek
Research GateLinkedin
Prof Pieter Malan

Prof Pieter Malan

Vakleier (Mafikeng), Medeprofessor
  +27 18 389 2019
  Pieter.Malan@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G33, Mafikengkampus, Mafikeng, Mafikeng
PhD (Plantkunde), B.Sc (Ed)
Landekologie, Landdegradasie

Prof Sandra Barnard

Medeprofessor
  +27 18 299 2508
  Sandra.Barnard@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 136, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Waterkwaliteit, Akwatiese Ekosisteme, Probleem Alge, Watersuiwering
Research Gate
Prof Sanet Janse van Vuuren

Prof Sanet Janse van Vuuren

Medeprofessor
  +27 18 299 2514
  Sanet.JansevanVuuren@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 134, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Fikologie, Limnologie, Algologie
Research GateLinkedinExpert

Prof Sarel Cilliers

Professor
  +27 18 299 2523
  Sarel.Cilliers@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 304, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde), HOD (N), Dipl. Terreinevaluering
Stedelike Ekologie, Groeninfrastruktuurbeplanning
Research GateGoogle ScholarLinkedin

Me Savannah Brandt

Laboratorium Tegnikus
  +27 18 389 2742
  23206527@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor 102, Mafikeng Kampus, Mafikeng
Prof Stefan Siebert

Prof Stefan Siebert

Vakleier (Potchefstroom), Professor, Kurator van die AP Goossens Herbarium
  +27 18 299 2507
  Stefan.Siebert@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 137, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD (Plantkunde)
Geobotanie
Research GateGoogle ScholarLinkedin
Dr Tshegofatso Dikobe

Dr Tshegofatso Dikobe

Lektor
  +27 18 389 2855
  Tshegofatso.Dikobe@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G25, Mafikengkampus, Mafikeng
PhD (Biotegnologie)
Plantfisiologie, Molekulêre Biologie, Genomika, Proteomika, Molekulêre Sistematiek
Research GateLinkedin