Mnr Abraham Mahlatsi

Mnr Abraham Mahlatsi

Senior Laboratorium Tegnikus
  +27 18 299 2327
  abram.mahlatsi@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 211, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

Mev Alba Terblanchè

Sekretaresse
  +27 18 299 2329
  alba.terblanche@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 219, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
Prof Carlos Bezuidenhout

Prof Carlos Bezuidenhout

Professor
  +27 18 299 2315
  Carlos.Bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 212, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD
Akwatiese mikrobiologie, Water, Sanitasie, Gesondheid en Energie
Research GateGoogle ScholarLinkedin
Dr Charlotte Mienie

Dr Charlotte Mienie

Senior Lektor
  +27 18 299 2319
  charlotte.mienie@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 216, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD
Molekulêre biologie
Research GateLinkedin

Prof Collins Njie Ateba

Professor in Mikrobiologie
  +27 18 389 2247
  collins.ateba@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer G14, Mafikeng
BSc Mikrobiologie en Mediese Laboratoriumtegnologie, BSc Hons
Water, sanitasie en gesondheid; voedselveiligheid en bakteriofage biokontrole
Research GateGoogle ScholarLinkedin
Dr Hazel Tumelo Mufhandu

Dr Hazel Tumelo Mufhandu

Senior Lektor
  +27 18 389 2416
  hazel.mufhandu@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G38, Mafikeng Kampus
BSc (Hons), MSc, PhD
Mediese Wetenskappe; Virologie, Molekulêre Biologie

Dr Jaco Bezuidenhout

Vakgroepleier: Mikrobiologie, Senior Lektor
  +27 18 299 2311
  10926542@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 218, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD
Data analise, Antimikrobiese verbindings in water
Research GateGoogle ScholarLinkedin
Me Lee Chenhaka

Me Lee Chenhaka

Laboratorium tegnikus
  +27 18 299 2327
  lee.chenhaka@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 211, Potchefstroomkampus, Potchefstroom

Dr Lesego Molale-Tom

Senior Lektor
  +27 18 299 2313
  20318634@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 129, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
PhD
Molekulêre biologie
Research GateLinkedin
Dr. Madira Coutlyne Manganyi

Dr. Madira Manganyi

Lektor
  +27 18 389 2134
  Madira.Manganyi@nwu.ac.za
  Gebou A12, Gebou G02, Mafikeng, Mafikeng
PhD
Endofitiese fungi, Biologiese aktiwiteite, Isolasie van aktiewe komponente, Fitomedisyne

Prof Olubukola Oluranti Babalola

Professor en Direkteur: Food Security and Safety
  +27 18 389 2568
  olubukola.babalola@nwu.ac.za
  Gebou A4 , Kantoor G06, Mafikeng
BSc (Honours), MSc, PhD Microbiology
Soil-Plant-Microbe Interactions, Microbial Biotechnology
Research GateGoogle ScholarLinkedin

Prof Rasheed Adeleke

Mede-Professor
  +27 18 299 2495
  rasheed.adeleke@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 215, Potchefstroom Kampus
B.Sc; M. Env Sci; PhD
Mikrobiese ekologie, Grond mikrobiologie, Landbou Biotegnologie, Hernubare energie

Prof Sarina Claassens

Mede-professor
  +27 18 299 2321
  sarina.claassens@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 215, Potchefstroomkampus, Potchefstroom
BSc, M Env Sci, PhD
Grondmikrobiologie, Mikrobiese ekologie
Research GateGoogle ScholarLinkedin

Dr Tonderayi Dave Kawadza

Senior Lektor
  +27 18 389 2328
  Dave.Kawadza@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G026, Mafikeng
PhD
Biotechnology