Personeel

   Prof Oziniel Ruzvidzo

  Adjunk-direkteur van die Skool vir Biologiese Wetenskappe, Professor
  +27 18 389 2289
  Oziniel.Ruzvidzo@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor 104, Mahikengkampus, Mahikengkampus
  PhD (Plantbiotegnologie)
  Plantbiotegnologie (Genomika, Proteomika, Fisiologie, Biochemie, Molekulêre Biologie)

   Dr Arthurita Venter

  Administratiewe Beampte
  +27 18 299 2517
  Arthurita.Venter@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 138, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Sianobakterieë en Grondalge

   Prof Sandra Barnard

  Vakleier (Potchefstroom), Medeprofessor
  +27 18 299 2508
  Sandra.Barnard@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 136, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Waterkwaliteit, Akwatiese Ekosisteme, Probleem Alge, Watersuiwering

   Dr Madeleen Struwig

  Vakleier (Mahikeng), Senior Lektor, Kurator van die SD Phalatse Herbarium
  +27 18 389 2288
  Madeleen.Struwig@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G10, Mahikengkampus, Mahikengkampus
  PhD (Omgewingswetenskappe)
  Planttaksonomie en Sistematiek

   Prof Sanet Janse van Vuuren

  Medeprofessor
  +27 18 299 2514
  Sanet.JansevanVuuren@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 134, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Fikologie, Limnologie, Algologie

   Prof Jacques Berner

  Medeprofessor
  +27 18 299 2513
  Jacques.Berner@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 133, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Plant Fisiologie

   Prof Sarel Cilliers

  Professor
  +27 18 299 2523
  Sarel.Cilliers@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 304, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde), HOD (N), Dipl. Terreinevaluering
  Stedelike Ekologie, Groeninfrastruktuurbeplanning

   Prof Klaus Kellner

  Professor
  +27 18 299 2510
  Klaus.Kellner@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 303, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Land Degradasie, Verwoestyning, Restorasie van Weiveld, Plantegroei Dinamika

   Prof Frances Siebert

  Medeprofessor
  +27 18 299 2374
  Frances.Siebert@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor G10, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Savanna Ekologie, Plant Diversiteit en Dinamika

   Prof Stefan Siebert

  Professor, Kurator van die AP Goossens Herbarium
  +27 18 299 2507
  Stefan.Siebert@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 137, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Geobotanie

   Prof Jonathan Taylor

  Medeprofessor, Kurator van die Nasionale Diatoomversameling
  +27 18 299 1096
  Jonathan.Taylor@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 132, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Omgewingswetenskappe)
  Akwatiese Ekologie, Diatoomtaksonomie

   Prof Pieter Malan

  Medeprofessor
  +27 18 389 2019
  Pieter.Malan@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G33, Mahikengkampus, Mahikeng, Mahikengkampus
  PhD (Plantkunde), B.Sc (Ed)
  Landekologie, Landdegradasie

   Dr Anatoliy Levanets

  Senior Lektor
  +27 18 299 2520
  Anatoliy.Levanets@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor G08, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD (Plantkunde)
  Taksonomie, Biogeografie, Ekologie van Varswater en Grondalge, Desmied-Taksonomie

   Dr Tshegofatso Dikobe

  Senior Lektor
  +27 18 389 2855
  Tshegofatso.Dikobe@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G25, Mahikengkampus, Mahikengkampus
  PhD (Biotegnologie)
   Plantfisiologie, Molekulêre Biologie, Genomika, Proteomika, Molekulêre Sistematiek

   Me Kgomotso Faith Mohatalle

  Lektor
  +27 18
  kmohatalle@gmail.com
  Gebou A12, Kantoor G36, Mahikeng Kampus, Mahikengkampus
  Plant Biotenologie, Proteomika, Genetika, Bioinformatika en Fisiologie

   Me Johanna Tshabalala

  Laboratorium Assistent
  12211400@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 145, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus

   Mr Johannes Morapedi

  Laboratorium Assistent
  +27 18 389 2855
  Johannes.Morapedi@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G36, Mahikengkampus, Mahikengkampus

   Mr Godfrey Magodla

  Laboratoriumtegnikus
  +27 18 299 1083
  Godfrey.Magodla@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor G28, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus

   Me Savannah Brandt

  Laboratorium Tegnikus
  +27 18 389 2742
  23206527@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor 102, Mahikeng Kampus, Mahikengkampus

   Mnr Chris van Niekerk

  Tuin Kurator
  +27 18 299 2753
  Chris.VanNiekerk@nwu.ac.za
  Botaniese Tuin, Potchefstroomkampus