Personeel

  Dr Deidré Van Wyk

  Senior Lektor
  +27 18 389 2134
  20418876@nwu.ac.za
  Gebou A12-B, Kantoor G02, Mahikengkampus
  PhD Omgewingswetenskappe
  Molekulêre Mikrobiologie met 'n spesfieke fokus op Nuwe Generasie Volgordebepaling en & Genomika

   Mnr Glenville Fransman

  Senior Administratiewe Assistent
  +27 18 299 2329
  Glenville.Fransman@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 219, Potchefstroom Kampus, Potchefstroom

   Dr Kgaugelo Lekota

  Senior Lektor
  +27 18 299 2381
  37747959@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 212, Potchefstroom Kampus, Potchefstroom
  PhD (University van Pretoria)
  Mikrobiologie; Molekulêre Biologie; Genomika

  Mej Khomotso Mongadi

  Senior lektor
  018 389 2639
  21407398@nwu.ac.za
  Gebou A10-B, Kantoor G31, Mahikengkampus
  M.Sc.
  Molekulêre Mikrobiologie, Grond-Plant-Mikrobe Interaksies en Mikrobiese Biotegnologie

   Prof Carlos Bezuidenhout

  Professor
  +27 18 299 2315
  Carlos.Bezuidenhout@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 212, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD
  Akwatiese mikrobiologie, Water, Sanitasie, Gesondheid en Energie

   Prof Sarina Claassens

  Mede-professor
  +27 18 299 2368
  sarina.claassens@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 215, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  BSc, M Env Sci, PhD
  Grondmikrobiologie, Mikrobiese ekologie

   Prof Olubukola Oluranti Babalola

  Professor en Direkteur: Food Security and Safety
  +27 18 389 2568
  olubukola.babalola@nwu.ac.za
  Gebou A4 , Kantoor G06, Mahikengkampus
  BSc (Honours), MSc, PhD Microbiology
  Soil-Plant-Microbe Interactions, Microbial Biotechnology

   Dr Lesego Molale-Tom

  Vakgroepvoorsitter en Senior Lektor
  +27 18 299 2313
  20318634@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 129, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD
  Molekulêre biologie

   Dr Charlotte Mienie

  Senior Lektor
  +27 18 299 2319
  charlotte.mienie@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 216, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD
  Molekulêre biologie

   Prof Collins Njie Ateba

  Professor in Mikrobiologie
  +27 18 389 2247
  collins.ateba@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G14, Mahikengkampus
  BSc Mikrobiologie en Mediese Laboratoriumtegnologie, BSc Hons
  Water, sanitasie en gesondheid; voedselveiligheid en bakteriofage biokontrole

   Dr Hazel Tumelo Mufhandu

  Senior Lektor
  +27 18 389 2416
  hazel.mufhandu@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kantoor G38, Mahikeng Kampus
  BSc (Hons), MSc, PhD
  Mediese Wetenskappe; Virologie, Molekulêre Biologie

   Prof Jaco Bezuidenhout

  Mede-Professor
  +27 18 299 2311
  10926542@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 218, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus
  PhD
  Data analise, Antimikrobiese verbindings in water

   Prof Rasheed Adeleke

  Professor
  +27 18 299 2495
  rasheed.adeleke@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 215, Potchefstroom Kampus, Potchefstroomkampus
  B.Sc; M. Env Sci; PhD
  Mikrobiese ekologie, Grond mikrobiologie, Landbou Biotegnologie, Hernubare energie

   Mnr Abraham Mahlatsi

  Senior Laboratorium Tegnikus
  +27 18 299 2327
  abram.mahlatsi@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 211, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus

   Me Lee Chenhaka

  Laboratorium tegnikus
  +27 18 299 2327
  lee.chenhaka@nwu.ac.za
  Gebou E6, Kantoor 211, Potchefstroomkampus, Potchefstroomkampus