Personeel

   Prof Albie van Dijk

  Professor
  +27 18 299 2317
  Albie.VanDijk@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 211A, Potchefstroomkampus
  DSc
  Biochemie

   Dr Aurelia Williams

  Senior Lektor
  +27 18 285 2542
  Aurelia.Williams@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 110, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie
  Biochemie

   Prof Du Toit Loots

  Professor
  +27 18 299 1818
  Dutoit.Loots@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 111
  PhD Biochemie
  Bichemie

   Prof Francois van der Westhuizen

  Adjunk Dekaan: Navorsing en Innovasie en Professor
  +27 18 299 2318
  Francois.VanDerWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 207, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Mev Hettie Meyer

  Sekretaresse
  +27 18 299 2307
  Hettie.Meyer@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer G02D, Potchefstroomkampus

   Dr Laneke Luies

  SenioLektor
  +27 18 299 2309
  Laneke.Luies@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 113, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie; BSc (Hons): Metabolomika en tuberkulose
  Aansteeklike Siektes Metabolomika

   Prof Lardus Erasmus

  Professor
  +27 18 299 2305
  Lardus.Erasmus@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 121, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Dr Marianne Pretorius

  Senior Lektor
  +27 18 299 4074
  Marianne.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 205A, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Dr Monray Edward Williams

  Lektor (nGAP)
  +27 18 299 4198
  Monray.Williams@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 112, Potchefstroomkampus
   PhD Biotegnologie, Neurowetenskap

   Mnr Peet Jansen van Rensburg

  Senior Lektor
  +27 18 299 2043
  Peet.JansenVanRensburg@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 119, Potchefstroomkampus
  MSc
  Biochemie

  Prof Rencia van Der Sluis

  Senior Lektor
  +27 18 299 2068
  21224919@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 202, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie; MSc: Genetika; BSc(Hons): Genetika; BSc: Genetika
  Molekulêre Genetika

   Prof Roan Louw

  Navorsingsdirekteur: Fokusarea vir Menslike Metabolomika; Professor
  +27 18 299 4074
  Roan.Louw@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer R116, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

  Prof Shayne Mason

  Senior Lektor
  +27 18 285 2532
  nmr.nwu@gmail.com
  Gebou F3, Kamer G02, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie
  Metabolomika, NMR, neuroinflammasie, TB, meningitis

  Dr Stiaan Labuschagne

  Senior Dosent
  018 285 2905
  12303054@nwu.ac.za
  Gebou F3, kamer 108, Potchefstroomkampus
  PhD
  Molekulêre Biologie, Kankermetabolisme, Metabolomika

   Prof Zander Lindeque

  Vakgroepvoorsitter en Professor
  +27 18 299 2339
  Zander.Lindeque@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 109, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie; M.Sc: Biochemie; B.Sc (Hons): Biochemie; B.Sc: Biochemie en Fisiologie
  Metabolomika en Bioenergetika