Prof Manie Vosloo

Prof Manie Vosloo

Professor
  +27 18 299 1669
  Manie.Vosloo@nwu.ac.za
  Gebou G09, Potchefstroom
Mnr Andrew Fouché

Mnr Andrew Fouché

Senior Laboratorium Assistent
  +27 18 299 2350
  Fouche.Andrew@nwu.ac.za
  Gebou G06, kamer 105, Potchefstroom
Prof Andrew Swarts

Prof Andrew Swarts

Mede-professor
  +27 18 299 2356
  Andrew.Swarts@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer G11, Potchefstroom
PhD (Chemie)
Anorganiese chemie - sintese; Organometaalchemie; Kinetika / reaksiemeganismes; Katalise
Research Gate Google Scholar OrcID
Me Antoinette Delport

Me Antoinette Delport

Sekretaresse vir die Direkteur van die Skool vir Fisiese en Chemiese Wetenskappe
  +27 18 299 2341
  Antoinette.Delport@nwu.ac.za
  Gebou G06, kamer 110, Potchefstroom
Dr Anzel Falch

Dr Anzel Falch

Senior Lektor
  +27 18 299 1366
  20286317@nwu.ac.za
  Gebou G09, kamer 107, Potchefstroom
PhD
Chemie
Prof Cobus Kriek

Prof Cobus Kriek

Medeprofessor
  +27 18 299 2345
  Cobus.Kriek@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer 107, Potchefstroom
PhD Chem, MSc Chem, MSc Appl Sci Chem Eng, MBA
Elektrokatalise, fotokatalise, en foto-elektrokatalise vir skoon en hernubare energie
Research Gate Google Scholar OrcID Navorsing
Dr Colin Read

Dr Colin Read

Senior Lektor
  +27 18 299 2351
  Colin.Read@nwu.ac.za
  Gebou G01, kamer 208, Potchefstroom
PhD
Chemie
Dr Cornie van Sittert

Dr Cornie van Sittert

Lektor
  +27 18 299 2338
  Cornie.VanSittert@nwu.ac.za
  Gebou G08, kamer G01, Potchefstroom

Prof Damian Onwudiwe

Mede-professor
  +27 18 389 2545
  Damian.Onwudiwe@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2068, Mahikeng
Anorganiese Chemie
OrcID
Prof Henning Krieg

Prof Henning Krieg

Professor
  +27 18 299 2360
  Henning.Krieg@nwu.ac.za
  Gebou G01, kamer 109, Potchefstroom
PhD
Chemie - Membraantegnologie
Prof Indra Bahadur

Prof Indra Bahadur

Professor
  +27 18 389 2870
  Bahadur.Indra@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 2065, Mahikeng
D Tech (Chemie)
Fisiese Chemie
Google Scholar OrcID
Dr Justus Röscher

Dr Justus Röscher

Lektor en Chemie Vakgroepvoorsitter
  082 742 4592
  Justus.Roscher@nwu.ac.za
  Gebou G09, kamer 215, Potchefstroom
PhD Organiese Chemie
Organiese Chemie

Prof Lebogang Katata-Seru

Direkteur van die Skool vir Fisiese en Chemiese Wetenskappe en Mede-Professor
  +27 18 389 2695
  Lebo.Seru@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2001, Mahikeng
Analitiese Chemie
Research Gate OrcID
Ms Lynette van der Walt

Me Lynette van der Walt

Senior Laboratoriumtegnikus
  +27 18 299 2350
  Lynette.VanDerWalt@nwu.ac.za
  Gebou G06, kamer 105, Potchefstroom

Dr Mawethu Pascoe Bilibana

Senior Lektor
  +27 18 389 2867
  Mawethu.Bilibana@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2064, Mahikeng
PhD
Fisiese Chemie
Research Gate Scopus ID OrcID
Mnr Derik van der Westhuizen

Mnr Derik van der Westhuizen

Lektor
  +27 18 299 2346
  Derik.VanDerWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou G1, kamer 108, Potchefstroom
MSc
Hidrometallurgie en Skeidingwetenskappe

Dr Motsie Mashuga

Senior Lektor
  +27 18 389 2054
  21473242@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2058, Mahikeng
Materiaalkunde
OrcID

Dr Mududuzi Cele

Senior Lektor
  +27 18 389 2244
  Nicholas.Cele@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2056, Mahikeng
Anorganiese Chemie
OrcID

Mej Murendeni Ravele

Tegnikus
  +27 18 389 2817
  32470789@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 1059, Mahikeng
Anorganiese Chemie, Materiaalwetenskap
Research Gate

Dr Naledi Seheri-Jele

Senior Lektor
  +27 18 389 2064
  naledi.jele@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 2071, Mahikeng
PhD
Algemene chemie, Chemie -onderwys en -praktyk

Mej Nomfundo Gumbi

Senior Lab Tegnikus
  +27 18 389 2304
  nomfundo.gumbi@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 163A, Mahikeng
Waterhulpbronbestuur
Research Gate OrcID

Prof Omolola Esther Fayemi

Medeprofessor
  +27 18 389 2440
  Omolola.Fayemi@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 2067, Mahikeng
PhD Chemie
Analitiese Chemie
Scopus ID OrcID
Prof Paul Beukes

Prof Paul Beukes

Professor
  +27 18 299 2337
  Paul.Beukes@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer 211, Potchefstroom
PhD
Chroom en Atmosferiese Chemie
Dr Pieter van Zyl

Dr Pieter van Zyl

Senior Dosent
  +27 18 299 2353
  pieter.vanzyl@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer C212, Potchefstroom
BSc (Chemie en Toegepaste Wiskunde), BSc Hons (Chemie), MSc (Chemie), PhD (Chemie)
Atmosferiese chemie en omgewings Cr(VI) chemie

Mnr Sizwe Loyilani

Tegnikus
  +27 18 389 2535
  Sizwe.Loyilani@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 163C, Mahikeng
Analitiese /Algemene Chemie

Dr Sphelele Sosibo

Lektor
  +27 18 389 2006
  Sphelele.Sosibo@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2070, Mahikeng
Organiese / Medisinale Chemie
Research Gate Scopus ID

Mnr Thamsanqa Xaba

Sekretaris
  +27 18 389 2130
  43340490@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 2063, Mahikeng

Mnr Thizwilondi Michael Nengwekhulu

Hoof Tegnikus
  +27 18 389 2881
  33647143@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 1075, Mahikeng

Dr Zimbili Mkhize

Adjunk-vakgroepleier en Senior Lektor
  +27 18 389 2225
  Zimbili.Mkhize@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 2072, Mahikeng
Organiese /Medisinale Chemie
Research Gate Scopus ID