Prof Manie Vosloo

Prof Manie Vosloo

Direkteur vir die navorsingseenheid Chemiese Hulpbronveredeling (CRB)
  +27 18 299 1669
  Manie.Vosloo@nwu.ac.za
  Gebou G09, Potchefstroom
Mnr Andrew Fouché

Mnr Andrew Fouché

Senior Laboratorium Assistent
  +27 18 299 2350
  Fouche.Andrew@nwu.ac.za
  Gebou G06, kamer 105, Potchefstroom
Dr Andrew Swarts

Dr Andrew Swarts

Lektor
  +27 18 299 2356
  Andrew.Swarts@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer G05, Potchefstroom
PhD (Chemie)
Organiese Chemie
Me Antoinette Delport

Me Antoinette Delport

Sekretaresse vir die Direkteur van die Skool vir Fisiese en Chemiese Wetenskappe
  +27 18 299 2341
  Antoinette.Delport@nwu.ac.za
  Gebou G06, kamer 110, Potchefstroom
Dr Anzel Falch

Dr Anzel Falch

Senior Lektor
  +27 18 299 1366
  20286317@nwu.ac.za
  Gebou G09, kamer 107, Potchefstroom
PhD
Chemie
Prof Cobus Kriek

Prof Cobus Kriek

Medeprofessor
  +27 18 299 2345
  Cobus.Kriek@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer 107, Potchefstroom
PhD Chem, MSc Chem, MSc Appl Sci Chem Eng, MBA
Elektrokatalise, fotokatalise, en foto-elektrokatalise vir skoon en hernubare energie
Research Gate Google Scholar OrcID Navorsing
Dr Colin Read

Dr Colin Read

Senior Lektor
  +27 18 299 2351
  Colin.Read@nwu.ac.za
  Gebou G01, kamer 208, Potchefstroom
PhD
Chemie
Dr Cornie van Sittert

Dr Cornie van Sittert

Lektor
  +27 18 299 2338
  Cornie.VanSittert@nwu.ac.za
  Gebou G08, kamer G01, Potchefstroom
Prof Henning Krieg

Prof Henning Krieg

Professor
  +27 18 299 2360
  Henning.Krieg@nwu.ac.za
  Gebou G01, kamer 109, Potchefstroom
PhD
Chemie - Membraantegnologie
Prof Indra Bahadur

Prof Indra Bahadur

Medeprofessor
  +27 18 389 2870
  Bahadur.Indra@nwu.ac.za
  Gebou A4 (Ou Wetenskapgebou), kamer 2065, Mafikeng
D Tech (Chemie)
Termodinamika van oplossings, Skeidingstegnologie en Ioniese vloeistowwe
Google Scholar
Dr Justus Röscher

Dr Justus Röscher

Lektor en Chemie Vakgroepvoorsitter
  +27 18 299 2333
  Justus.Roscher@nwu.ac.za
  Gebou G09, kamer 215, Potchefstroom
PhD Organiese Chemie
Organiese Chemie
Ms Lynette van der Walt

Me Lynette van der Walt

Senior Laboratoriumtegnikus
  +27 18 299 2350
  Lynette.VanDerWalt@nwu.ac.za
  Gebou G06, kamer 105, Potchefstroom
Mnr Derik van der Westhuizen

Mnr Derik van der Westhuizen

Lektor
  +27 18 299 2346
  Derik.VanDerWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou G1, kamer 108, Potchefstroom
MSc
Hidrometallurgie en Skeidingwetenskappe

Prof Mwadham Kabanda

Medeprofessor
  +27 18 389 2867
  Mwadham.Kabanda@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 2064, Mafikeng
PhD
Toeretiese- en rekenaarchemie
Research Gate Google Scholar

Dr Omolola Esther Fayemi

Senior Lektor
  +27 18 389 2440
  Omolola.Fayemi@nwu.ac.za
  Gebou A4, kamer 2067, Mafikeng
PhD Chemie
Nanosensor
Prof Paul Beukes

Prof Paul Beukes

Professor
  +27 18 299 2337
  Paul.Beukes@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer 211, Potchefstroom
PhD
Chroom en Atmosferiese Chemie
Dr Pieter van Zyl

Dr Pieter van Zyl

Senior Dosent
  +27 18 299 2353
  pieter.vanzyl@nwu.ac.za
  Gebou G8, kamer C212, Potchefstroom
BSc (Chemie en Toegepaste Wiskunde), BSc Hons (Chemie), MSc (Chemie), PhD (Chemie)
Atmosferiese chemie en omgewings Cr(VI) chemie