Prof Emmanuel Mukwevho

Prof Emmanuel Mukwevho

Vakgroepvoorsitter & Professor
  +27 18 389 2854
  Emmanuel.Mukwevho@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer 1018, Mahikeng
BSc, BSc Hons, MSc, PhD (UCT), Sert in Finansiëlebestuur (UCT), Sert in Projekbestuur (UCT)
Biochemie, Molekulêre- en Selbiologie

Dr Rencia van Der Sluis

Adjunk Vakgroepvoorsitter & Senior Lektor
  +27 18 299 2068
  21224919@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 108, Potchefstroom
PhD: Biochemie; MSc: Genetika; BSc(Hons): Genetika; BSc: Genetika
Molekulêre Genetika
Prof Albie van Dijk

Prof Albie van Dijk

Professor
  +27 18 299 2317
  Albie.VanDijk@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 208, Potchefstroom
DSc
Biochemie

Dr Aurelia Williams

Senior Lektor
  +27 18 285 2542
  Aurelia.Williams@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 110, Potchefstroom
PhD: Biochemie
Biochemie
Prof Du Toit Loots

Prof Du Toit Loots

Navorsingsdirekteur: Fokusarea Menslike Metabolomika en Professor
  +27 18 299 2307
  Dutoit.Loots@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 116, Potchefstroom
PhD Biochemie
Biochemie

Dr Fortunate Mokoena

Lektor
  +27 18 389 2598
  Fortunate.Mokoena@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer G20, Mahikeng
PhD: Biotegnologie; MSc: Bioinformatika; BSc (Hons): Biochemie; BSc: Biochemie en Mikrobiologie
Prof Francois van der Westhuizen

Prof Francois van der Westhuizen

Adjunk-Direkteur: Skool vir Fisiese en Chemiese Wetenskappe; Professor
  +27 18 299 2318
  Francois.VanDerWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou G6, Kamer 112, Potchefstroom
PhD
Biochemie
Mrs Hettie Meyer

Mev Hettie Meyer

Sekretaresse
  +27 18 299 2307
  Hettie.Meyer@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 115, Potchefstroom

Dr Laneke Luies

Senior Vakspesialis
  +27 18 299 2309
  Laneke.Luies@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 113, Potchefstroom
PhD: Biochemie; BSc (Hons): Metabolomika en tuberkulose
Aansteeklike Siektes Metabolomika
Dr Lardus Erasmus

Dr Lardus Erasmus

Senior Lektor
  +27 18 299 2305
  Lardus.Erasmus@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 121, Potchefstroom
PhD
Biochemie

Me Lungile Ndlovu

Lektor
  +27 18 389 2866
  31560350@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer 107, Mahikeng
MSc: Biochemie, BSc (Hons): Dierkunde, BSc: Molekulêre en Lewenswetenskappe
Dr Marianne Pretorius

Dr Marianne Pretorius

Senior Lektor
  +27 18 299 4074
  Marianne.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 205A, Potchefstroom
PhD
Biochemie

Mnr Mashudu Matumba

Dosent
  +27 18 389 2230
  Mashudu.Matumba@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 1001, Mahikeng
BSc, BSc Hons, MSc
Biochemie

Dr Matsobane Tlou

Senior Dosent
  +27 18 389 2863
  Matsobane.Tlou@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer 104, Mahikeng
PhD: Biotegnologie
Biochemie, Biotegnologie

Mnr Monray Edward Williams

Lektor (nGAP)
  +27 18 299 ****
  Monray.Williams@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 112, Potchefstroom
MSc Biotegnologie

Me Nadia Naude

Senior Administratiewe Beampte
  +27 18 299 2310
  Nadia.Naude@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 215, Potchefstroom
BCom Bestuur
Mr Nditsheni Rabambi

Mr Nditsheni Rabambi

Tegnikus
  +27 18 389 2871
  Nditsheni.Rabambi@nwu.ac.za
  Gebou A12, Mahikeng
BSc, BSc (Hons) UP
Biochemie, Molekulêre- en Selbiologie

Mnr Ngoako Tsita

Dosent
  +27 18 389 2230
  Ngoako.Tsita@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer G16, Mahikeng
BSc, BSc Hons, MSc
Biochemie

Mnr Peet Jansen van Rensburg

Senior Vakspesialis
  +27 18 299 2043
  Peet.JansenVanRensburg@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 119, Potchefstroom
MSc
Biochemie
Prof Roan Louw

Prof Roan Louw

Professor
  +27 18 299 4074
  Roan.Louw@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 111, Potchefstroom
PhD
Biochemie

Dr Sandile Fuku

Senior Dosent
  +27 18 389 2490
  Sandile.Fuku@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer G21, Mahikeng
BSc, BSc (Hons), MSc, Dr van Tegnologie
Biochemie en Molekulêre Biologie

Prof Sithandiwe Mazibuko-Mbeje

Mede-professor
  +27 18 389 2022
  36588296@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 107, Mahikeng
BSc, BSc Hons, MSc, PhD Biochemie (UZ), Cert in Projekbestuur (CPUT), Bestuursontwikkelingsprogram (MDP) (US)
Selbiologie, Molekulêre Biologie en Mitochondriale Biologie

Dr Zander Lindeque

Senior Lektor
  +27 18 299 2339
  Zander.Lindeque@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 109, Potchefstroom
PhD: Biochemie; M.Sc: Biochemie; B.Sc (Hons): Biochemie; B.Sc: Biochemie en Fisiologie
Metabolomika en Bioenergetika