Personeel

   Mej Bonelwa Sidumo

  Lektor
  +27 16 910 34
  bsidumo@gmail.com
  Gebou 8, kamer G14, Vanderbijlparkkampus
  BSc Hons
   Lineêre Modelle

   Dr Carl van Heerden

  Lektor
  +27 18 285 2458
  Carl.vanHeerden@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 221, Potchefstroomkampus
  PhD Statistiek

   Me Charmaine Scrimnger-Christian

  Lektor
  +27 16 910 3274
  Charmaine.ScrimngerChristian@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R127, Vanderbijlparkkampus
  MSc
   Statistiek en Operasionele Navorsing

   Dr Erika Fourie

  Senior Lektor
  +27 18 299 2651
  erika.fourie@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 226, Potchefstroomkampus
  PhD

   Prof David Kubayi

  Direkteur: Skool vir Wiskundige en Statistiese Wetenskappe
  +27 16 910 3443
  David.Kubayi@nwu.ac.za
  Gebou 8, Vanderbijlparkkampus
  PhD
  Benaderingsteorie, Ortogonale Polinome

   Me Elzanie Bothma

  Tydelike Lektor
  +27 18 299 2550
  26071134@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 211, Potchefstroomkampus
  MSc

   Prof Francois van Graan

  Mede professor
  +27 18 299 2554
  Francois.VanGraan@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 203, Potchefstroomkampus
  PhD

   Prof Gerrit Grobler

  Medeprofessor
  +27 18 299 2638
  Gerrit.Grobler@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 214, Potchefstroomkampus
  Ph.D

   Prof Jaco Visagie

  Medeprofessor
  072 433 8889
  20313071@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 210, Potchefstroomkampus
  PhD in Risikoanalise
  Toets met goedheid en fiksheid en stogastiese prosesse

   Dr Jacques De Klerk

  Senior Lektor
  +27 16 910 3284
  jacques.deklerk@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 130, Vanderbijlparkkampus

   Prof James Allison

  Professor
  +27 18 299 2571
  James.Allison@nwu.ac.z
  Gebou G3, Kamer 209, Potchefstroomkampus
  PhD

   Prof Jan Swanepoel

  Professor
  +27 18 299 2549
  Jan.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 212, Potchefstroomkampus
  DSc

   Me Jeanne Marié Coetzee

  Sekretaresse
  +27 18 299 2551
  20536577@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 201, Potchefstroomkampus
  BSc Verbruikerswetenskappe

   Prof Leonard Santana

  Medeprofessor
  +27 18 299 4045
  Leonard.Santana@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 205, Potchefstroomkampus
  PhD

   Mnr Lethani Ndwandwe

  Lektor
  +27 18 299 2017
  lethani.ndwandwe@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 213, Potchefstroomkampus
  MSc
  Statistiek

   Prof Lixing Zhu

  Buitegewone Professor
  +27 18 299 2551

   Me Luzaan Lourens

   Senior Administratiewe Assistent
  +27 16 910 3261
  Luzaan.Lourens@nwu.ac.za
  Gebou VC-A22, Kamer 133, Vanderbijlparkkampus
   BCom in Ekonomie en Internasionale Handel

   Me Madeleine Groenewald

  Lektor
  +27 16 910 3263
  Madeleine.Groenewald@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 135, Vanderbijlparkkampus
  MSc in Inligtingstegnologie

   Dr Marike Cockeran

  Senior Lektor en Vakgroepvoorsitter
  +27 18 299 2552
  Marike.Cockeran@nwu.ac.za
  Gebou G03, Kamer 219, Potchefstroomkampus
  PhD in Statistek

   Dr Marius Smuts

  Senior Lektor
  +27 18 299 2703
  Smuts.Marius@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 223, Potchefstroomkampus
  PhD in Bedryfswiskunde en Informatika

   Dr Modisane Seitshiro

  Senior Lektor
  +27 16 910 3289
  Modisane.Seitshiro@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 129, Vanderbijlparkkampus
  MSc in Statistiek

   Dr Neill Smit

  Lektor
  +27 16 910 3269
  Neill.Smit@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 134, Vanderbijlparkkampus
  PhD in Statistiek

   Prof Noel Veraverbeke

  Buitegewone Professor
  +27 18 299 2551

   Me Nompilo Mabaso

  Lektor
  +27 18 299 4292
  Nompilo.Mabaso@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 235, Potchefstroomkampus
  MSc in Statistiek
  Finansiële Tydreekse en Ekonometriese Modellering

   Prof Philip Pretorius

  Professor
  +27 16 910 3262
  philip.pretorius@nwu.ac.za
  Gebou 8, room 132, Vanderbijlparkkampus
  PhD in Operasionele Navorsing

   Mnr Piet Ntema

  Lektor
  +27 16 910 3279
  Piet.Ntema@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R137, Vanderbijlparkkampus
  MSc in Rekenaarwetenskap

   Prof Roelof Coetzer

  Medeprofessor
  +27 18 285 2717
  roelof.coetzer@nwu.ac.zr
  Gebou G3, Kamer 224, Potchefstroomkampus
  PhD in Wiskundige Statistiek
  Ontwerp en analise van eksperimente, statistiese modellering, datawetenskap

   Dr Shawn Liebenberg

  Senior Lektor
  +27 18 299 2558
  Shawn.Liebenberg@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 234, Potchefstroomkampus
  PhD in Statistiek

   Prof Simos G. Meintanis

  Buitegewone Professor
  +27 18 299 2551

   Mej Thobeka Nombebe

  Lektor
  +27 18 299 1981
  Thobeka.Nombebe@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 217, Potchefstroomkampus
  MSc

   Mnr Tshepiso Mahura

  Junior Lektor
  +27 16 910 3557
  23248599@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer G14, Vanderbijlparkkampus

   Me Tsumbedzo Mashamba

  Tydelike Lektor
  +27 16 910 355
  43187595@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 124, Vanderbijlparkkampus

   Me Wilma Coetzee

  Dosent
  +27 16 910 3281
  Wilma.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R139, Vanderbijlparkkampus
  MSc
   Statistiek en Operasionele Navorsing

   Mnr Zolile Njovane

  Lektor
  +27 16 910 3298
  zolile.njovane@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 141, Vanderbijlparkkampus

   Me Zonia Stiglingh

  Tydelike Junior Lektor
  +27 16 910 326
  26091429@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 134, Vanderbijlparkkampus