Me. Belinda Lombard

Administratiewe Assistent
  +27 16 910 3261
  Belinda.Lombard@nwu.ac.za
  Gebou 8, R126, Vanderbijlpark
B.Com Chartered Accountancy
Mnr Carl van Heerden

Mnr Carl van Heerden

Tydelike Lektor
  +27 18 285 2458
  Carl.vanHeerden@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 221, Potchefstroom
MSc Statistiek

Dr Charl Pretorius

Senior Lektor
  +27 18 299 2555
  Charl.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 210, Potchefstroom, Potchefstroom
Ph.D
Charmaine Scrimnger-Christian

Me Charmaine Scrimnger-Christian

Lektor
  +27 16 910 3274
  Charmaine.ScrimngerChristian@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R127, Vanderbijlpark
MSc in Operasionele Navorsing

Me Christa Labuschagné

Sekretaresse
  +27 18 299 2550
  Christa.Labuschagne@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 217, Potchefstroom

Dr Erika Fourie

Senior Lektor
  +27 18 299 2651
  Erika.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 226, Potchefstroom
PhD

Mev Marelize Pretorius

Lektor
  +27 18 299 2652
  Marelize.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 233, Potchefstroom
MSc

Mev Erika Slabber

Lektor
  +27 18 299 2703
  Erika.Slabber@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 223
Msc Kwantitatiewe Risikobestuur
Prof Francois van Graan

Prof Francois van Graan

Mede professor
  +27 18 299 2554
  Francois.VanGraan@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 203, Potchefstroom
PhD

Dr Gerrit Grobler

Lektor
  +27 18 299 2638
  Gerrit.Grobler@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 214, Potchefstroom
Ph.D
Prof James Allison

Prof James Allison

Medeprofessor
  +27 18 299 2571
  James.Allison@nwu.ac.z
  Gebou G3, Kamer 209, Potchefstroom
PhD
Prof Jan Swanepoel

Prof Jan Swanepoel

Professor
  +27 18 299 2549
  Jan.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 212, Potchefstroom
DSc
Prof Leonard Santana

Prof Leonard Santana

Vakvoorsitter vir Statistiek en Medeprofessor
  +27 18 299 4045
  Leonard.Santana@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 205, Potchefstroom
PhD
Lerina du Randt

Me Lerina du Randt

Dosent
  +27 16 910 3269
  22170057@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R141, Vanderbijlpark
Hons in Kwantitatiewe Risikobestuur

Prof Lizanne Raubenheimer

Medeprofessor
  +27 18 285 2717
  Lizanne.Raubenheimer@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 211, Potchefstroom
PhD
Madeleine Groenewald

Me Madeleine Groenewald

Dosent
  +27 16 910 3274
  Madeleine.Groenewald@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R135, Vanderbijlpark
MSc in Inligtingstegnologie

Me Marie du Preez

Sekretaresse
  +27 18 299 2790
  marie.dupreez@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 213, Potchefstroom
Mev Marike Cockeran

Mev Marike Cockeran

Lektor
  +27 18 299 2552
  Marike.Cockeran@nwu.ac.za
  Gebou G03, Kamer 219, Potchefstroom
MSc Statistek
Mnr Marius Smuts

Mnr Marius Smuts

Lektor
  +27 18 299 2551
  Smuts.Marius@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 201, Potchefstroom
Msc Finansiële Wiskunde
Modisane Seitshiro

Mnr Modisane Seitshiro

Dosent
  +27 16 910 3289
  Modisane.Seitshiro@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R129, Vanderbijlpark
MSc in Statistiek
Mnr Neill Smit

Mnr Neill Smit

Tydelike Lektor
  +27 18 299 2650
  neillsmit3@gmail.com
  Gebou G3, Kamer 229, Potchefstroom
MSc Statistiek

Prof Noel Veraverbeke

Buitegewone Professor
  +27 18 299 2550
Piet Ntema

Mnr Piet Ntema

Dosent
  +27 16 910 3279
  Piet.Ntema@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R137, Vanderbijlpark
MSc in Rekenaarwetenskap

Me Renay van Vught

Dosent
  +27 16 910 3273
  Renay.VanVught@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R124, Vanderbijlpark
Hons in Sielkunde
Shawn Liebenberg

Mnr Shawn Liebenberg

Lektor
  +27 18 299 2558
  Shawn.Liebenberg@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 234, Potchefstroom
MSc Statistiek
Mej Thobeka Nombebe

Mej Thobeka Nombebe

Lektor
  +27 18 299 1981
  Thobeka.Nombebe@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 217, Potchefstroom
MSc
Wilma Coetzee

Me Wilma Coetzee

Dosent
  +27 16 910 3281
  Wilma.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R139, Vanderbijlpark
MSc in Operasionele Navorsing
Prof Simos G. Meintanis
Posbeskrywing: 
Buitegewone Professor
Telefoon: 
+27 18 299 2550
Prof Lixing Zhu
Posbeskrywing: 
Buitegewone Professor
Telefoon: 
+27 18 299 2550