Mnr Bokang Ncube

Lektor
  +27 16 910 3556
  bokang.ncube@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 124, Vanderbijlpark

Mej Bonelwa Sidumo

Lektor
  +27 78 631 5201
  Bonelwa.Sidumo@nwu.ac.za
  Gebou 8, kamer G14, Vanderbijlpark
BSc Hons
Lineêre Modelle

Mnr Carl van Heerden

Tydelike Lektor
  +27 18 285 2458
  Carl.vanHeerden@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 221, Potchefstroom
MSc Statistiek

Dr Charl Pretorius

Senior Lektor
  +27 18 299 2555
  Charl.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 210, Potchefstroom, Potchefstroom
Ph.D
Charmaine Scrimnger-Christian

Me Charmaine Scrimnger-Christian

Lektor
  +27 16 910 3274
  Charmaine.ScrimngerChristian@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R127, Vanderbijlpark
MSc
Statistiek en Operasionele Navorsing

Me Christa Labuschagné

Sekretaresse
  +27 18 299 2550
  Christa.Labuschagne@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 217, Potchefstroom

Dr Erika Fourie

Senior Lektor
  +27 18 299 2651
  Erika.Fourie@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 226, Potchefstroom
PhD

Prof David Kubayi

Adjunk Direketur: Skool vir Wiskundige en Statistiese Wiskunde
  +27 16 910 3443
  David.Kubayi@nwu.ac.za
  Gebou 8, Vanderbijlpark
PhD
Benaderingsteorie & Ortogonale Polinome

Mev Erika Slabber

Lektor
  +27 18 299 2703
  Erika.Slabber@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 223
Msc Kwantitatiewe Risikobestuur
Prof Francois van Graan

Prof Francois van Graan

Mede professor
  +27 18 299 2554
  Francois.VanGraan@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 203, Potchefstroom
PhD

Dr Gerrit Grobler

Lektor
  +27 18 299 2638
  Gerrit.Grobler@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 214, Potchefstroom
Ph.D

Dr Jaco Visagie

Senior Lektor
  072 433 8889
  20313071@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 210, Potchefstroom
PhD in Risikoanalise
Toets met goedheid en fiksheid en stogastiese prosesse

Mnr Jacques De Klerk

Senior Lektor
  +27 16 910 xxxx
  jacques.deklerk@nwu.ac.za
  Gebou 8, Vanderbijlpark
Prof James Allison

Prof James Allison

Medeprofessor
  +27 18 299 2571
  James.Allison@nwu.ac.z
  Gebou G3, Kamer 209, Potchefstroom
PhD
Prof Jan Swanepoel

Prof Jan Swanepoel

Professor
  +27 18 299 2549
  Jan.Swanepoel@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 212, Potchefstroom
DSc
Prof Leonard Santana

Prof Leonard Santana

Vakvoorsitter vir Statistiek en Medeprofessor
  +27 18 299 4045
  Leonard.Santana@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 205, Potchefstroom
PhD

Mnr Lethani Ndwandwe

Lektor
  +27 16 910 3557
  lethani.ndwandwe@nwu.ac.za
  Gebou 8, RKamer 140, Vanderbijlpark
MSc
Statistiek

Prof Lixing Zhu

Buitegewone Professor
  +27 18 299 2550

Prof Lizanne Raubenheimer

Medeprofessor
  +27 18 285 2717
  Lizanne.Raubenheimer@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 211, Potchefstroom
PhD

Me Luzaan Lourens

Senior Administratiewe Assistent
  +27 16 910 3261
  Luzaan.Lourens@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 133, Vanderbijlpark
BCom in Ekonomie en Internasionale Handel
Madeleine Groenewald

Me Madeleine Groenewald

Lektor
  +27 16 910 3274
  Madeleine.Groenewald@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 135, Vanderbijlpark
MSc in Inligtingstegnologie

Me Marie du Preez

Sekretaresse
  +27 18 299 2790
  marie.dupreez@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 213, Potchefstroom
Dr Marike Cockeran

Dr Marike Cockeran

Lektor
  +27 18 299 2552
  Marike.Cockeran@nwu.ac.za
  Gebou G03, Kamer 219, Potchefstroom
MSc Statistek
Mnr Marius Smuts

Mnr Marius Smuts

Lektor
  +27 18 299 2551
  Smuts.Marius@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 201, Potchefstroom
Msc Finansiële Wiskunde

Mnr Modisane Seitshiro

Lektor en Adjunk Vakgroepvoorsitter
  +27 16 910 3289
  Modisane.Seitshiro@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer 129, Vanderbijlpark
MSc in Statistiek
Mnr Neill Smit

Mnr Neill Smit

Tydelike Lektor
  +27 18 299 2650
  neillsmit3@gmail.com
  Gebou G3, Kamer 229, Potchefstroom
MSc Statistiek

Prof Noel Veraverbeke

Buitegewone Professor
  +27 18 299 2550

Me Nompilo Mabaso

Junior Lektor
  +27 18 299 4292
  Nompilo.Mabaso@nwu.ac.za
  Gebou G3, kamer 235, Potchefstroom
B.Sc, Hons. (Statistiek)
Finansiële tydreekse en ekonometriese modellering

Prof Philip Pretorius

Navorsingsprofessor
  +27 16 910 3262
  philip.pretorius@nwu.ac.za
  Gebou 8, room 132, Vanderbijlpark
PhD in Operasionele Navorsing

Mnr Piet Ntema

Lektor
  +27 16 910 3279
  Piet.Ntema@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R137, Vanderbijlpark
MSc in Rekenaarwetenskap
Shawn Liebenberg

Mnr Shawn Liebenberg

Lektor
  +27 18 299 2558
  Shawn.Liebenberg@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 234, Potchefstroom
MSc Statistiek

Prof Simos G. Meintanis

Buitegewone Professor
  +27 18 299 2550
Mej Thobeka Nombebe

Mej Thobeka Nombebe

Lektor
  +27 18 299 1981
  Thobeka.Nombebe@nwu.ac.za
  Gebou G3, Kamer 217, Potchefstroom
MSc

Mnr Tshepiso Mahura

Lektor
  +27 16 910 3557
  tshepiso.mahura@nwu.ac.za
  Gebou 8, Vanderbijlpark
Wilma Coetzee

Me Wilma Coetzee

Dosent
  +27 16 910 3281
  Wilma.Coetzee@nwu.ac.za
  Gebou 8, Kamer R139, Vanderbijlpark
MSc
Statistiek en Operasionele Navorsing

Mnr Zolile Njovane

Lektor
  +27 16 910 3298
  zolile.njovane@nwu.ac.za
  Gebou 8, Vanderbijlpark