Personeel

   Prof Emmanuel Mukwevho

  Professor
  +27 18 389 2854
  Emmanuel.Mukwevho@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer 1018, Mahikengkampus
  BSc, BSc Hons, MSc, PhD (UCT), Sert in Finansiëlebestuur (UCT), Sert in Projekbestuur (UCT)
  Biochemie, Molekulêre- en Selbiologie

   Prof Albie van Dijk

  Professor
  +27 18 299 2317
  Albie.VanDijk@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 211A, Potchefstroomkampus
  DSc
  Biochemie

   Dr Aurelia Williams

  Senior Lektor
  +27 18 285 2542
  Aurelia.Williams@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 110, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie
  Biochemie

   Prof Du Toit Loots

  Professor
  +27 18 299 1818
  Dutoit.Loots@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 111, Potchefstroomkampus
  PhD Biochemie
  Biochemie

   Dr Fortunate Mokoena

  Lektor
  +27 18 389 2598
  Fortunate.Mokoena@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer G20, Mahikengkampus
  PhD: Biotegnologie; MSc: Bioinformatika; BSc (Hons): Biochemie; BSc: Biochemie en Mikrobiologie

   Prof Francois van der Westhuizen

  Adjunk Dekaan: Navorsing en Innovasie en Professor
  +27 18 299 2318
  Francois.VanDerWesthuizen@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 207, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Dr Gerda Venter

  Senior Lecturer
  +27 18 299 1867
  gerda.venter@nwu.ac.za
  Gebou A12 (Mahikeng) en Gebou F3, Kamer 101 (Potchefstroom)
  PhD: Selbiologie
  Biochemie

   Mev Hettie Meyer

  Sekretaresse
  +27 18 299 2307
  Hettie.Meyer@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer G02D, Potchefstroomkampus

   Dr Laneke Luies

  SenioLektor
  +27 18 299 2309
  Laneke.Luies@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 113, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie; BSc (Hons): Metabolomika en tuberkulose
  Aansteeklike Siektes Metabolomika

   Prof Lardus Erasmus

  Professor
  +27 18 299 2305
  Lardus.Erasmus@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 121, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Dr Marianne Pretorius

  Senior Lektor
  +27 18 299 4074
  Marianne.Pretorius@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 205A, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Mnr Mashudu Matumba

  Dosent
  +27 18 389 2230
  Mashudu.Matumba@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 1001, Mahikengkampus
  BSc, BSc Hons, MSc
  Biochemie

   Dr Matsobane Tlou

  Adjunk Vakgroepvoorsitter en Senior Dosent
  +27 18 389 2863
  Matsobane.Tlou@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer 104, Mahikengkampus
  PhD: Biotegnologie
  Biochemie, Biotegnologie

   Dr Monray Edward Williams

  Lektor (nGAP)
  +27 18 299 4198
  Monray.Williams@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 112, Potchefstroomkampus
   PhD Biotegnologie, Neurowetenskap

   Mr Nditsheni Rabambi

  Tegnikus
  +27 18 389 2871
  Nditsheni.Rabambi@nwu.ac.za
  Gebou A12, Mahikengkampus
  BSc, BSc (Hons) UP
  Biochemie, Molekulêre- en Selbiologie

   Mnr Ngoako Tsita

  Dosent
  +27 18 389 2230
  Ngoako.Tsita@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer G16, Mahikengkampus
  BSc, BSc Hons, MSc
  Biochemie

   Mnr Peet Jansen van Rensburg

  Senior Lektor
  +27 18 299 2043
  Peet.JansenVanRensburg@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 119, Potchefstroomkampus
  MSc
  Biochemie

   Prof Roan Louw

  Navorsingsdirekteur: Fokusarea vir Menslike Metabolomika; Professor
  +27 18 299 4074
  Roan.Louw@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer R116, Potchefstroomkampus
  PhD
  Biochemie

   Mej Ronelle Naude

  Senior Administrasiebeampte
  +27 18 299 2314
  Ronelle.Naude@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 115, Potchefstroomkampus

   Mnr Sabela A. Ramafoko

  Lektor
  +27 18 299 1111
  40834484@nwu.ac.za
  Gebou A12, Kamer 104, Mahikengkampus
  BSc Hons, MSc Biochemie (UP)

  Prof Shayne Mason

  Senior Lektor
  +27 18 285 2532
  nmr.nwu@gmail.com
  Gebou F3, Kamer G02, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie
  Metabolomika, NMR, neuroinflammasie, TB, meningitis

   Prof Sithandiwe Mazibuko-Mbeje

  Mede-professor
  +27 18 389 2022
  36588296@nwu.ac.za
  Gebou A4, Kamer 107, Mahikengkampus
  BSc, BSc Hons, MSc, PhD Biochemie (UZ), Cert in Projekbestuur (CPUT), Bestuursontwikkelingsprogram (MDP) (US)
  Selbiologie, Molekulêre Biologie en Mitochondriale Biologie

  Dr Stiaan Labuschagne

  Senior Dosent
  018 285 2905
  12303054@nwu.ac.za
  Gebou F3, kamer 108, Potchefstroomkampus
  PhD
  Molekulêre Biologie, Kankermetabolisme, Metabolomika

   Prof Zander Lindeque

  Vakgroepvoorsitter en Professor
  +27 18 299 2339
  Zander.Lindeque@nwu.ac.za
  Gebou F3, Kamer 109, Potchefstroomkampus
  PhD: Biochemie; M.Sc: Biochemie; B.Sc (Hons): Biochemie; B.Sc: Biochemie en Fisiologie
  Metabolomika en Bioenergetika